Apie mus

UAB „Vilva“ pagrindinė veikla – transporto paslaugos. Pradedant, nuo autobusų, mikroautobusų, automobilių nuoma, baigiant ekstremaliomis pramogomis.

Įmonė buvo įkurta 2009-tais m. siekiant, kad kuo daugiau žmonių dirbtų mėgstamą darbą, atsižvelgiant tiek į darbuotojo, tiek į užsakovo interesus. Mūsų įmonėje dirba profesionalūs ir patikimi darbuotojai, turintys didelę darbo patirtį ir kvalifikuotas žinias.

UAB Vilva bendradarbiauja su kelionių agentūromis, privačiais užsakovais, mokyklomis.
Galime pasiūlyti vienkartinius reisus pagal užsakymą, bei ilgalaikes keleivių vežimo sutartis.
Patenkintas klientas – mūsų prioritetas, todėl kiekvienas atras priimtiną transporto paslaugos variantą už patrauklią kainą.

Mūsų tikslas – kad kiekvienas keleivis saugiai ir komfortiškai pasiektų savo tikslą. Patirtų nepamirštamas akimirkas ir praleistų nepakartojamą laisvalaikį kartu su mumis.

UAB „Vilva transporto paslaugos vizija:

Keleivius vežti kuo naujesniais autobusais, mikroautobusais, automobiliais, kurie kuo mažiau terštų aplinką. Kad, jūs jaustumėte malonumą keliauti. Su jūsų pagalba, mes tai galime padaryti!

Iki susimatymo ir gero kelio!

Straipsnis
Transporto paslaugos
Pavadinimas
Transporto paslaugos
Aprašymas
UAB Vilva transporto paslaugos - pradedant nuo autobusų, mikroautobusų , automobilių nuomos, baigiant ekstremaliomis pramogomis.
Autorius

Mūsų Facebook

Garsi būrėja Klaipėdoje, Kretingoje, Jonavos raj. Būrimai taro, lenormand kortomis, runos. Astrologija, horoskopas pagal gimimo datą. Burimas internetu, užkalbėjimai, magija. Maginiai talismanai ir amuletai.